محصولات دارویی پیشگامان پخش صدیق

شربت ایمون اکتیو

شربت ایمون اکتیو یکی از موثرترین مولتی ویتامینها ست که حاوی عصاره گیاهی نیز می باشد. این شربت جهت تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از عفونت های ویروسی و همچنین کمک به تسریع بهبود عفونتهای ویروسی و سرماخوردگی می باشد. ایمون اکتیو تولید شرکت Nutropia Pharma اتریش بوده و تمامی مراحل تولید و بسته بندی در شرکت فوق صورت می گیرد.

immunactif

این مکمل تغذیه ای موثرترین مولتی ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی و کمک به تسریع بهبود سرماخوردگی، با فرمولاسیون خاص دارای عصاره طبیعی گیاهی سیستوس و ویتامینهای ضروری، عناصر کمیاب و مواد معدنی می باشد.

سیستم ایمنی بدن انسان سیستمی پیچیده است که در ارتباط با دیگر سیستم های تنظیم کننده در بدن می باشد.همه ما این پیچیدگی را در بدن خود تجربه کرده ایم:

بیماری معمولا با عطسه ای عادی شروع می شود که چند ساعت بعد سردرد به دنبال آن می آید و قبل از شروع بیماری فرد احساس ضعف و ناراحتی می کند.

کودکان، افراد مسن و افراد مضطرب در معرض بیشترین تهدید در برابر سیستم ایمنی تضعیف شده می باشند و بنابراین نیاز به مراقبت ویژه دارند.

یک سیستم ایمنی قوی عاملی نیرومند جهت محافظت بدن در برابر باکتری ها ، قارچها و ویروسهای خطرناک می باشد. از لحاظ علوم تغذیه ای لازمه داشتن یک سیستم ایمنی سالم و بکر،دریافت مقادیر کافی از ویتامینها، مواد معدنی و عناصر کمیاب وآنتی اکسیدان ها می باشد.

از زمانهای گذشته گیاه سیستوس اینکانوس (CISTUS INCANUS SSP. TAURICUS) بعنوان داروی طبیعی برای درمان بیماریهای عفونی برسمیت شناخته می شود.

سیستوس گیاهی در منطقه قفقاز موجود است که در نواحی مدیترانه سازگار شده است. تحقیقات اخیر نه تنها نشان دهنده اثر سیستوس بر کاهش عفونت است بلکه بعنوان ضدویروس نیز شناخته شده است. در طی سالهای اخیر در مورد خواص ضد ویروسی عصاره سیستوس تحقیقات گسترده ای صورت پذیرفته است.ایمون اکتیو شامل عصاره سیستوس و 44 عنصر حیاتی فعال می باشد که سیستم ایمنی بدن را بصورت زیر تقویت می نماید:

شربت ایمون اکتیو در بسته بندی 250 میلی لیتری موجود می باشد.

immunactif

دستورالعمل مصرف شربت

جهت تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از عفونت ویروسی :

در هنگام ابتلا به عفونت های ویروسی جهت کمک به تسریع بهبودی:

RDA= Recommended daily allowance

immunactif

کپسول ایمون اکتیو

کپسول ایمون اکتیو یکی از موثرترین مولتی ویتامینها ست که حاوی عناصر گیاهی نیز میباشد. این کپسول جهت تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از عفونت های ویروسی و همچنین کمک به تسریع بهبود عفونتهای ویروسی و سرماخوردگی می باشد. ایمون اکتیو تولید شرکت Nutropia Pharma اتریش بوده و تمامی مراحل تولید و بسته بندی در شرکت فوق صورت می گیرد.

immunactif

این کپسول مکمل تغذیه‌ای، موثرترین مولتی ویتامین برای تقویت سیستم ایمنی بوده و نیز کمک به تسریع بهبود سرماخوردگی و با فرمولاسیون خاص دارای عصاره طبیعی گیاهی سیستوس و ویتامین‌های ضروری، عناصر کمیاب و مواد معدنی می نماید.

سیستم ایمنی بدن انسان سیستمی پیچیده است که در ارتباط با سیستم‌های تنظیم کننده مختلف بدن می‌باشد.همه ما این پیچیدگی را در بدن خود تجربه کرده‌ایم:

بیماری معمولا با عطسه‌ای عادی شروع می‌شود که چند ساعت بعد سردرد به دنبال آن می‌آید و قبل از شروع بیماری فرد احساس ضعف و ناراحتی می‌کند.

کودکان، افراد مسن و افراد مضطرب در معرض بیشترین تهدید در برابر سیستم ایمنی تضعیف شده می‌باشند و بنابراین نیاز به مراقبت ویژه دارند.

یک سیستم ایمنی قوی عاملی نیرومند جهت محافظت بدن در برابر باکتری‌ها ، قارچ‌ها و ویروس‌های خطرناک می‌باشد. از لحاظ علوم تغذیه‌ای، لازمه داشتن یک سیستم ایمنی سالم و بکر، دریافت مقادیر کافی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب و آنتی اکسیدان‌ها می‌باشد.

از زمان‌های گذشته گیاه سیستوس اینکانوس (CISTUS INCANUS SSP. TAURICUS) به عنوان داروی طبیعی برای درمان بیماری‌های عفونی به رسمیت شناخته می‌شود.

سیستوس گیاهی در منطقه قفقاز می‌باشد که در نواحی مدیترانه سازگار شده است. تحقیقات اخیر نه تنها نشان دهنده اثر سیستوس بر کاهش عفونت است بلکه به‌عنوان ضدویروس نیز شناخته شده است. در طی سال‌های اخیر در مورد خواص ضد ویروسی عصاره سیستوس تحقیقات گسترده‌ای صورت پذیرفته است. ایمون اکتیو شامل عصاره سیستوس و 44 عنصر حیاتی فعال می‌باشد که سیستم ایمنی بدن را به صورت زیر تقویت می‌نماید:

کپسول ایمون اکتیو در بسته بندی 30 عددی موجود می‌باشد.

immunactif

دستور العمل مصرف کپسول:

جهت تقویت سیستم ایمنی و پیشگیری از عفونت ویروسی :

در هنگام ابتلا به عفونت های ویروسی جهت کمک به تسریع بهبودی:

RDA= Recommended daily allowance

immunactif

صفحه اصلی