درباره پیشگامان پخش صدیق

تاریخچه پیشگامان

شرکت پیشگامان پخش صدیق با بهره گیری از تجربه 50 ساله ی موسسین خود و بهره مندی از کادر علمی و فنی جوان و کارآمد، فعالیت خود را در سال 1377 آغاز نمود.

در ابتدا ماموریت آن ایجاد ناوگان پخش مویرگی در سطح تهران با هدف توزیع محصولات غذایی تعریف شد. در آن زمان بهترین برندهای تولیدی موجود در سبد کالایی شرکت قرار گرفت.

با توجه به تجربه کسب شده در زمینه پخش مویرگی محصولات غذایی، از سال 1380 با اخذ نمایندگی از شرکت کریستین هانسن دانمارک که یکی از معتبرترین شرکت‌های دنیا در تولید مواد اولیه موثر در تولید محصولات لبنی است، بخش بازرگانی خارجی شرکت نیز فعال شد.

از سال 1384 با اخذ نمایندگی‌های دیگری در راستای تکمیل سبد کالای مواد اولیه و توسعه محصولات، مدل کسب و کار خود را از B2C به B2B تغییر داد و با گسترش امکانات و زیرساخت‌های توزیع خود فرایند توزیع محصولات تمام شده را خاتمه داده و تامین و توزیع مواد اولیه را ماموریت خود قرار داد.

اکنون فعالیت اصلی شرکت بر اساس تامین مواد اولیه صنایع غذایی از بهترین شرکت های تراز اول دنیا و توزیع این محصولات به تولیدکنندگان محصولات غذایی، فعال در صنایع گوناگون لبنی، آشامیدنی ها، بستنی، شیرینی و شکلات ، ... و نیز صنعت داروسازی می باشد.

گستره فعالیت و ارزش های سازمانی پیشگامان

این شرکت هر ساله با جمع آوری اطلاعات بازار و داده‌های خود عملکردش را به طور مستمر مورد ارزیابی قرار داده و با این روند، موفق به جلب اعتماد و رضایت مشتریان از یک سو و تامین کنندگان خارجی از سوی دیگر شده و به همین جهت امروزه این شرکت به یکی از اولین انتخاب‌های شرکت‌های مطرح خارجی بدل شده است.

در حال حاضر بیش از 1500 مشتری فعال تحت پوشش این شرکت در صنایع لبنی، نوشیدنی‌، شیرینی، شکلات و روغن ، دارویی و ... می‌باشند.

دیدگاه و هدف ما

پیشتاز و فعال بودن در عرصه ی تامین مواد اولیه ی سلامت در کلیه ی بخش های صنایع گوناگون غذایی ( لبنی ، بستنی ، آشامیدنی ها، شیرینی و شکلات، روغن و ...) همواره هدف ما در شرکت پیشگامان پخش صدیق بوده است.

ارزش های سازمانی

تعهد و صداقت، مسئولیت پذیری اجتماعی ، مهارت در انجام کار تیمی، تجربه ، کیفیت ، خلاقیت ، بهره وری و تعالی سازمانی مجموعه ارزشهای ما در خانواده پیشگامان پخش صدیق می باشد.

ماموریت ما

کمک به ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی کارخانجات صنایع غذایی از طریق تامین مواد اولیه با کیفیت و سلامت، با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا، با مناسب ترین قیمت از برترین برندهای دنیا و نیز پشتیبانی فنی و تخصصی به کلیه ی تولیدکنندگان این صنعت، همواره ماموریت ما در پیشگامان پخش صدیق بوده است.

صفحه اصلی خانواده پیشگامان