شرکای تجاری پیشگامان پخش صدیق

شرکت کریستین هانسن دانمارک

Chr-hansen

شرکت Chr-Hansen شرکتی است بر پایه علوم زیستی و مطالعات علمی که از سال 1874 در زمینه تهیه و تولید مواد اولیه طبیعی صنایع غذایی، دارویی و کشاورزی فعالیت دارد. این شرکت دارای بزرگترین مجموعه باکتری های تجاری ( حدود 30000 گونه) و جامع ترین طیف رنگ های طبیعی می باشد که محصولات خود را در کنار دانش فنی به روز در جهت اعتلای کیفی سطح سلامت جامعه عرضه می کند.

شرکت لاکتوپروت آلمان

Lactoprot

شرکت Lactoprot فعالیت خود را در اوایل قرن نوزدهم آغاز کرده است. این شرکت یکی از با سابقه ترین شرکت های بین المللی تولید کازئینات می باشد. تمرکز اصلی شرکت لاکتوپروت بر فرآیند شیر و آب پنیر می باشد. در سال 2015 این شرکت فعالیت خود را گسترش داده و به صورت تخصصی در زمینه ی پروتئین ها به فعالیت پرداخته است. در سال 2018 شرکت لاکتوپروت آغاز به تولید پودر شیر خشک، سیستم های استابلایزر تخصصی و کامپاندهایی برای محصولات غذایی و ورزشی نموده است.

شرکت پالسگارد دانمارک

Palsgaard

شرکت Palsgaard با بیش از یک قرن سابقه، برای نخستین بار در جهان تولید امولسیفایر را به صورت صنعتی در سال 1917 بنیان نهاد. هم اکنون این شرکت یکی از برترین شرکت های دنیا در زمینه ی تولید امولسیفایر و استابلایزر تخصصی جهت استفاده در صنایع گوناگون غذایی شامل شیرینی و شکلات، کیک و نان، لبنی، بستنی ، سس، روغن، مارگارین و فرآورده های گوشتی می باشد. استابلایزرها و امولسیفایرهای تولیدی این شرکت، تاثیر انکارناپذیری در بافت و کیفیت محصول نهایی داشته و بهبود غلظت و ویسکوزیته محصول، حس دهانی مطبوع ، نرمی و یکنواختی مطلوب و ... همگی از ویژگی های محصولات شرکت پالسگارد می باشند.

شرکت افکو مالزی

Iffco

شرکتIFFCO از سال 1975 فعالیت خود را آغاز نموده است و به صورت یک گروه بین المللی در امارات متحده عربی مستقر است که تولیدکننده طیف وسیعی از محصولات غذایی ، مواد اولیه و نیز محصول نهایی، می باشد. این شرکت در بیش از 33 کشور دنیا فعالیت دارد که روغنهای تخصصی صنایع غذایی شامل روغن جانشین کره کاکائو ( CBS) قالبی و روکشی، روغن مخصوص خامه قنادی و روغن روکش و مغز بستنی از محصولات این شرکت می باشند.

شرکت کندتا آلمان

Condetta

شرکت Condetta با استفاده از تجربه ی بیش از 70 ساله ی خود در تولید انواع پودرهای کاکائو، قهوه، فندوق و کارامل و همچنین انواع کامپاندهای مورد استفاده در صنایع لبنی، بستنی، شیرینی و شکلات و نیز کامپاندهای تخصصی جهت تولید دسرهای گوناگون، یکی از شرکت های مطرح دنیا در حوزه ی مواد اولیه صنایع غذایی می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور دنیا فعالیت دارد و محصولات خود را توزیع می نماید. بهره گیری از تجربه ی بالای متخصصان این شرکت در امکان تولید کامپاندهای تخصصی با استفاده از فرمول های مخصوص و منحصر به فرد نیاز هر مشتری، از ویژگی ها و برتری های آشکار این شرکت می باشد.

شرکت اینگردیون آلمان

Ingredion

Ingredion یکی از شرکتهای بزرگ و پیشرو در زمینه ی تولید مواد اولیه مورد استفاده در صنایع غذایی، آشامیدنی ها، ابزار مراقبت فردی و نیز دارویی می باشد. تولید انواع نشاسته های سرد و گرم منحصربه فرد برای هر نوع نیازی در صنایع مختلف غذایی از تخصص های اصلی این شرکت است.

شرکت روتل ترکیه

Rotel

شرکت Rotel فعالیت خود را در سال 1985 آغاز نموده است. این شرکت یکی از بزرگترین و باسابقه ترین شرکت های ترکیه , در زمینه ی واردات، صادرات و تامین مواد اولیه صنایع غذایی از معتبرترین برندهای دنیا می باشد و شریک تجاری شرکت پیشگامان پخش صدیق در کشور ترکیه محسوب می شود. از مزایای مهم این شرکت می توان به انبارهای مکانیزه و امکانات لجستیک پیشرفته جهت تسهیل امر واردات و صادرات اشاره نمود.

شرکت سل ژل ترکیه

Seljel

شرکت Seljel با بیش از 50 سال سابقه فعالیت، اولین تولیدکننده ژلاتین خوراکی حلال از پوست گاو با مش و بلوم های مختلف در ترکیه می باشد که باکیفیت ترین ژلاتین حلال تولید شده از پوست گاو را در دنیا تولید میکند. این محصول با شفافیت بالا و بدون بو بوده که در صنایع مختلف غذایی و دارویی کاربرد دارد. این شرکت همچنین یکی از معدود تولیدکنندگان کلاژن از پوست گاو در دنیا است که کلاژن با وزن مولکولی بالا تولید میکند.

صفحه اصلی تماس با ما