درباره بخش پلیمری

 

شرکت پالسگارد دانمارک، یکی از بزرگترین شرکت‌های بین المللی تولید کننده امولسیفایر با بیش از یک قرن تجربه در این زمینه، هم اکنون مفتخر  است علاوه بر تولید امولسیفایرهای خوراکی، محصولات خود را جهت کاربرد در صنعت پلیمر در دنیا عرضه نماید. کلیه محصولات افزودنی پلیمر شرکت پالسگارد، Food Grade و دارای گواهی حلال می‌باشند و علاوه بر کاربردهای مختلف در صنایع پلیمر، قابلیت استفاده در بسته بندی مواد غذایی را نیز دارند.

 این مواد جهت کاربرد در شرکت‌های پتروشیمی تولید کننده پلی پروپیلن، تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند، تولید کنندگان دانه‌های EPS، فوم‌های پلی اتیلن و پلی پروپیلن مناسب می‌باشند ودر فرم‌های مایع، پلت و پودری عرضه می‌شوند.

 

لینک بخش پلیمر پالسگارد:  Polymers.palsgaard.com

مواد آنتی استاتیک

مواد آنتی استاتیک

مواد آنتی استاتیک همچنین به بسته بندی راحت تر مواد پودری که با دوخت حرارتی درب بندی می شوند، نیز کمک می کنند. این مواد کاربردهای گسترده و وسیعی در تولیدات مختلف پلیمری دارند.

توضیحات بیشتر ...

مواد آنتی فاگ

مواد آنتی فاگ

کاربرد دیگر مواد آنتی فاگ در زمینه تولید فیلم‌های گلخانه‌ای و فیلم‌های کشاورزی می‌باشد که تشکیل قطرات آب بر روی سطح داخلی فیلم‌های گلخانه‌ای

توضیحات بیشتر ...

مواد جداکننده از قالب

مواد جداکننده از قالب

این مواد با روان سازی سطح تعامل بین ماده پلیمری و قالب در هر چرخه تزریق موجب تسهیل جداکردن قطعات از قالب می شود، و با کوتاه کردن زمانهای وقفه ، عملیات تولید مداوم در صنایع مختلف مربوطه را تضمین می کند.

توضیحات بیشتر ...

مواد توزیع کننده رنگ

مواد توزیع کننده رنگ

این مواد با پوشش بهتر رنگدانه ها در مستربچ های رنگی، منجر به توزیع بهتر رنگ و کاهش میزان مصرف آن، کاهش هزینه تمام شده، و توزیع یکنواخت تر رنگ در مستربچ می شوند.

توضیحات بیشتر ...

مواد روان ساز و کمک فرایند

مواد روان ساز و کمک فرایند

این مواد جهت تسهیل حرکت مواد درون اکسترودر و کمک به فرایند تولید استفاده می شود.

توضیحات بیشتر ...

مواد لیز کننده

مواد لیز کننده

یکی از مشکلات کار کردن با مواد پلیمری PET، چسبندگی سطحی زیاد آنها می باشد که استفاده از مواد لیز کننده را اجتناب ناپذیر می نماید. مواد لیزکننده باعث کاهش ضریب اصطکاک سطوح ماده پلیمری در طی فرآیند تولید شده و از این طریق به تولید راحتتر قطعات پلیمری که از جنس PET می باشند کمک می کنند.

توضیحات بیشتر ...